In The Best Place In Ipanema
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατάλληλο για παιδιά Παρκοκρέβατα | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema Ρίο ντε Τζανέιρο με 2 υπνοδωμάτια απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από το Ρίο ντε Τζανέιρο και μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.
Το Parque Lage απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 65 τ.μ. Το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Nossa Senhora da Paz / Ipanema. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2,1 χλμ. από το Φρούριο της Κοπακαμπάνα.
Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Κατά τη διαμονή σ' αυτό το κατάλυμα, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παρκοκρέβατα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema;
Ρίο ντε Τζανέιρο καθώς και Amsterdam Sauer Museum βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema αποτελεί 93$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema;
Το το διαμέρισμα In The Best Place In Ipanema παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.